Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat'ta eşyalarınız ilk önce tecrübeli experler tarafından expertiz yapılıp  sonra ne tür malzemenin ve ne tür bir aracın gerekebileceğinin tespitini yaptıktan sonra mutabık kalınıldığı tarihte ve saatte nakliyeniz profesyonellikle gerçekleştirilir..

Bütün mobilyalar kabarcıklı naylonlarla sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir.

Taşınılacak yeni adrestede merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki ambalaj malzemeleri alınır.

Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinası, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp paketlenir.

Yatak odasındaki gardropları demonte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır.

Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sırılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip paketlenir.Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.