Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi orgnizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için.

Sizi sadece “satış odaklı”kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun,tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Fuar Lojistiği çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür.

İster sanat eserlerini veya büyük makineleri sergiliyor olun ister bir ticaret fuarındaki bir standı düzenliyor olun.

Sergilenen eserleri, stantlarınızı ve promosyon ürünlerinizi nereye olursa olsun zamanında taşıma konusunda AKYÜZ NAKLİYAT'a güvenebilirsiniz.

Ticaret fuarları ve etkinlikleri hizmetlerine bağlı olarak geliştirdiğimiz geniş portföyümüz, biz taşınmanıza özen gösterirken size de konuklarınıza ve müşterilerinize daha fazla zaman ayırma olanağı tanır.

Firmamız tüm gereksinimlerinizi karşılayacak uzman kadroya sahiptir. Yurdun her bölgesinde profesyonel elemanlarımız organizasyon merkezlerindeki lojistik gereksinimlerinize en iyi biçimde kusursuz hizmet sunar.

Organizasyon  veya etkinlik öncesinde veya sonrasında tüm lojistik talepleriniz için size özel çözümler geliştirilmiştir. Nakliye yöntemi tercihinizi istediğiniz yönde kullanabilirsiniz. Taşımacılık formalitelerini firmamız üstlenir.