Medikal Ve Tıbbi Cihaz Taşımacılığı

Medikal Ve Tıbbi Cihaz Taşımacılığı

Taşımacılık medikal ve cerrahi malzemeler, tıbbi cihazlar. Ekipmanlar ve sağlık sektörünün Kullandığı Ürünler  için ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin hassas bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sağlık personellerinin  kullanmış olduğu tıbbicihazlar. Müşterilerimizin tıbbi ve medikal taşıma konusundaki ihtiyaçlarına cevap verir ve en uygun önerileri sunarak gereken hassasiyetle ihtiyaçlara çözümler getiririz. Örneğin teslimat süreleri, taşıma gereksinimleri gibi.

Medikal ve tıbbi cihazların taşınması için Özel Olarak yaptırılmış kasalarımız ve  Hidrolik Kapaklı Araçları İle En Hasas Cihazlarda Bile Maksimum Güvenlikli Taşıma Gerçekleştirmektedir.Hastaheneler Arası Sevkiyatı Yapılacak Olan Cihazların Gerekli Olan Ambalajlarını Profesyonel Ekibi İle Yapan Firmamız Kusursuz  Sevkiyat  Yapmaktadır

Akyüz Nakliyat Medikal ve tıbbi cihaz Lojistiği, sağlık sektöründe medikal cihaz ve ilaçların taşınmasına yönelik uzmanlık ve hassasiyet gerektiren  bir taşımacılık sistemidir.

İhtiyaç duyduğunuz diğer medikal ürün ve cihazların taşımacılığını hassas bir şekilde ve tam zamanında güvenli taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.Medikal ve Tıbbi cihaz taşıma hizmetleri yüksek risk taşımaları ve özel taşıma koşulları gerektirmelerinden dolayı bu tarz tıbbi cihazı bugüne kadar bizimle kişisel ve kurumsal tıbbi cihaz taşımacılığı yaptırmadıysanız hemen bizi arayın profesyonelce tıbbi cihaz taşımacılık hizmeti kalite farkını hissedin.