COVID-19 SALGININA YÖNELİK ÖNLEMLER

COVID-19’a salgınına yönelik almış olduğumuz önlemler;

Saygıdeğer müşterilerimize,

COVID-19 ile ilgili problemlerin ve belirsizliğin oluşturduğu ortamda , Akyüz Nakliyat sizin için burada. Bu zor zamanlarda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sağlık bakanlığı yönetmenliğini yakından takip ediyoruz.

Akyüz Nakliyat ailesi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. sizlere sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri aşmak için sorunlarınızı ve değerli fikirlerinizi önemsiyor buna bağlı olarak kalite standartlarımızı zorunlu tutuyoruz.

Bu zor pandemi sürecinde sizler için kısa notlar hazırladık.

 • Taşıma gününden önce nakliye ekibimiz sizinle iletişim kuracak ve taşınma ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Aklınızdaki tüm soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.
 • Bu süreçte kendi özel ve mutfak eşyalarınızın kolilenmesini müşterilerimiz tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır.
 • Ailenizden sadece 1 refakatçi olması hem ailenizin hem de nakliyat ekibi için çok daha sağlıklı olacaktır.
 • Direkt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi korumaya çalışın.
 • Biz ekibimize her zaman eldiven, maske ve galoş kullanmaları için gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz.
 • Eşyalarınız tümü için strech kullanıyor ve temas riskini azaltıyoruz.
 • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
 • Bu salgın durumunda alacağımız her önlemin kritik olduğunun farkındayız. Bu nedenle taşıma ekiplerimiz ile her taşınma öncesi iletişime geçerek ekipman kontrolünü yapmaktayız.aksi bir durum ile karşılaştığınız an Akyüz Nakliyat müşteri hizmetlerini aramaktan çekinmeyin.

Hepimiz sosyal mesafemizi koruyarak, önlem alarak bu süreci başarı ile atlatmak için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte tüm önerilerinize ihtiyacımız var. Bizi tüm sorularınız ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

DOĞA DOSTU AKYÜZ LOjiSTİK

Yeşil uygulamalar adını verdiğimiz  bu faaliyetler ile çevre ile ilgilli kaygılarımız bir nebzede olsa  minimize olmaktadır. Bilhassa ulaşım sistemimin yarattığı çevresel problemler hususunda farkındalık oluşturmak işin çevresel boyutun  önemini vurgulamak  ve lojistik sektöründe çevre dostu teknolojiler kullanarak kontrollü yük taşıma ve  süreçler oluşturmak üzere  organizasyon sağlamak sektörün gündemini yeşil yönetim şeklinde meşgul etmektedir.

Akyüz Nakliyat sosyal sorumlulukları çerçevesinde doğayı seviyor ve ona değer veriyor. Daha güzel yaşanılabilir bir Dünya için üzerine düşen görevi yerine getirmeye devam ediyor.

Akyüz Nakliyat, malın taşınması aşamasında gerçekleşen süreçte yapılan iyileştirmeler ve çevre dostu uygulamalar ile doğaya zarar vermiyor. Aynı zaman da doğa dostu uygulamaları ile kendisine misyon edindiği değerlerin içine “Yeşil Lojistik” ibaresini de katıyor.

Akyüz Nakliyat, kendisine edindiği “Yeşili Taşıyoruz” ilkesi ile gittiği her yere yeşili götürmeye gayret ediyor ve doğayı koruma için çaba sarf ediyor.

Akyüz Nakliyat, tecrübeli ekibi ile malı bir yerden diğer yere en kısa yol ve zaman da taşıyarak doğaya verilen zararı minimuma indirmeyi hatta tamamen doğaya zararsız bir taşıma gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Araçların en kısa yol ve sürelerde taşımayı gerçekleştirmeleri hem ekonomik hem de sosyal ve çevreci açıdan faydalıdır

.Akyüz Nakliyat, lojistik teknolojisinde teknolojiyi takip etmektedir. Teknolojinin getirdiği bazı çevresel olumsuz etkilerin farkında olup, doğayı korumak adına çeşitli çalışmalarda bulunmaktadır.

Akyüz Nakliyat doğayı seviyor ve ona değer veriyor. Daha yeşil bir dünya için çaba sarf ediyor.

LOJİSTİK SEKTÖRÜN`DE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Kuralların olmadığı ve rekabetin çok sert olduğu bir piyasada yaşıyoruz. Bugün çözüm ortağı olduğumuz birçok firma ile müşteri memnuniyetini her zaman ön plana çıkardık. Sektörde birçok bilinçsiz firma olduğu için çeşitli mağduriyetler yaşanıyor, özellikle araçların varış noktalarına geç gitmesi, yasak yakıt alımından doğan araç arızaları, taşınan malzemelerin hasar görmesi ve bilinçsiz personel başlıca sorunlardan. Bazı firmaların, bütçeleri düşük olduğu için bu tip firmalara tek seferliğine iş vermesi, kendileri açısından telafi edilemez mağduriyetler doğurmakla beraber, taşımacılık sektörünü de derinden etkiliyor.

 Hızlı, yenilikçi, teknolojiyi en üst sınırda kullanarak sorunsuz bir etkinlik için bizi tercih edebilirler.  Bizim reklamımız her zaman referanslarımız olmuştur. Müşterilerimiz mail attıktan sonra artık nakliye kısmını düşünmüyorlar. Biliyorlar ki bize adres ve detayları verdikten sonra işi tertemiz bitirip, başka yapabileceğimiz bir şey var mı diye en kısa zamanda kendilerine telefon gelecektir. Hal böyle olunca Akyüz Nakliyat ile çalışmak kaçınılmaz oluyor.

EVDEN EVE NAKLİYAT KONUSUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Evden eve nakliyatta nelere dikkat edilmeli taşınma süreci nasıl ilerler bu yazımızda sizi bilgilendireceğiz.

Sözleşme  ve sigorta Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki sigorta sadece (yangın, sel,araç kazası vb. gibi durumlarda işliyor. 2. El eşya olduğu için çalışan elemanın yaptığı hatayı kabul etmiyor. Sözleşme olarakta yapılan sözleşmelerin bir bağlayıcılığı olmadığı için merdiven altı nakliyat firmaları bunu çok kullanıyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus eski köklü ve refeansları sağlam nakliye şirketlerini tercih etmek olacaktır bu sayede doğabilecek sorunları en minimum seviyeye indirmiş olacaksınız.
Nakliyat firmanız ile evinizin yerini,kat durumunu ve eşyanın durumunu doğru olarak paylaşın.  Taşınılacak adreslerde kat durumlarının tam bildirilmesi, taşıma mesafesi var ise bunun belirtilmesi, Asansör kullanılabiliyor veya kullanılamıyor bilgilerinin tam verilmesi doğabilecek problemlerin önüne geçer .  Ayrıca kesinlikle expertiz yapılması veya eşyaların listesi ile birlikte resimlerinin nakliye firmasına gönderilip teyitleşilmeli.
Nakliyat firmasından olmayacak fiyatlara taşıma yapmasını istemeyin.  Siz firmadan düşük fiyatlara taşıma yapılmasını istedikçe problemler artar.  çalışan elemanların bir maaliyeti olduğunu, Ambalaj malzemelerinin petrol’e dayalı fiyatlarının her geçen gün arttığını araç maliyetlerinin yüksekliğini kafanızda canlandırdığınızda ortalama bir maliyet zaten ortaya çıkıyor. Siz fiyatı aşağı çekmek istedikçe Nakliyat firmaları elemandan ve ambalaj malzemesinden kısıntı yapacaktır ve kalite oldukça düşecektir.
Firmanın referansları hakkında bilgi isteyin.
  Taşınacağınız firma’nın kuruluş tarihi, referansları, yaptığı işler hakkında doğru bilgi edinirseniz bu sizin için iyi bir nakliye firması ile taşınma avantajı sağlar.
  Bazı firmalar kurumsal nakliye firmalarını taklit ederek müşteri mağduriyeti yaşatmaktadırlar.  Nakliyat firmalarınn isimlerinin başına ve sonuna ek koyarak taklit eden firmalardan sakının.

Nakliyat Firmaları Hakkında Yararlı Bilgiler

Evden Eve Taşınma süreci yorucu ve Zahmetli bir süreçtir. Özellikle de hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat sunan bir nakliyat firması bulabilmek günümüz şartlarında ve internet ortamında çok zor olabilmektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde hizmet alan kişileri koruyan bir yasal düzenlemenin bulunmaması nakliyat firması seçimini çok daha önemli hale getirmektedir. Bu noktada da beklentilerinize en uygun nakliyat firmasını bulabilmek için bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Rekabetin her geçen gün arttığı nakliyat sektöründe bazı nakliyat firmaları hizmet almak isteyen kişilerin yeterli bilgi sahibi olmadığı noktalarda çok daha rahat davranarak bilgi eksikliğinden faydalanmaya çalışmaktadırlar. Ancak bu belirttiklerimiz noktalara çok dikkat eden ve dürüst bir şekilde hizmet sunan nakliyat firmaları da bulunmaktadır. Bazı dolandırıcı nakliyat firmaları daha fazla kazanç sağlamak adına hizmet alan kişileri mağdur etmekten çekinmemektedir. Bu yazımızda, nakliyat firmaları hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız bu konuyu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Nakliyat Firmaları Taşınmada Yönlendirme Bekler

Evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren dolandırıcı nakliyat firmaları, kalitesiz hizmet sunmaktadırlar. Ev taşıma sürecinde ev sahibinin eşyalar taşınırken taşıma ekibinin başında bulunmasını ve yönlendirme yapmasını beklemektedir. Bu neden ile taşınma süreci boyunca evinizin ve eşyalarınızın başında durmanız ve taşıma görevlilerinin sorularına cevap vermeniz beklenmektedir. Ek olarak, eşyaların güvenliği için de etrafa göz kulak olmanız gerekmektedir. Unutmayın ki, çok fazla sürece dahil olarak çalışanları sıkıştırmak da olumsuz etki yapabilmektedir. Bu dengenin en iyi şekilde kurulması gerekmektedir.

Eşya Hacmi ve Fiyat Değişimi

Ev taşıma hizmeti için bir fiyat verilirken oda sayısı, çıkılacak ya da inilecek kat sayısı, mesafe ve paketleme talep edilmediği sorulmakta ve bu unsurlar değerlendirilerek teklif sunulmaktadır. Nakliyat firmalarının oda sayısı sormasındaki amaç eşyaların hacimlerini belirlemek ve eşyaların araçsız ya da araçlı olarak taşıma mesafelerini hesaplamaktır.

Ek olarak, paketleme talep edilir ise fiyat da ona göre değişmektedir. Fakat, nakliyat firmasına evinizin oda sayısını doğru bir şekilde bildirseniz bile bazı nakliyat firmaları eşyaları gördükten sonra çok fazla eşya olduğunu söyleyerek fiyat artırmaya çalışmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için nakliyat firmaları ile bir eşya listesi oluşturmalı ya da eşyaların hacminin hesaplanmasını yapmanız gerekmektedir.

Sigorta Şirketleri zararı karşılamıyor

Ev taşıma sürecinde taşınan eşyalar ikinci el olduğu için hiçbir sigorta firması ev eşyalarını kısmi hasar ve çiziklere karşı sigortalama işlemi yapmamaktadır. Sigorta yapıyorum diyen firmalar maalesef müşterileri yanıltmaktadırlar. (Sigorta sadece yangın sel ve kazaları kapsamaktadır.) Burada yapmanız gereken işini iyi yapan firmalar ile çalışıp hasar riskinizi minimuma indirebilirsiniz.

Fiyat Artırmak İçin Çaba Harcarlar

Nakliyat sektöründe hizmet verdiğini iddia eden bazı nakliyat firmaları taşınma süreci boyunca sundukları fiyat teklifini yukarı çekmek için büyük çaba harcamaktadır. Bu dolandırıcı nakliyat firmaları çok zorlanmadan bir bahane uydurarak ek ücret talep ederler. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için yapmanız gereken şey işini iyi yapan firmalar ile çalışmak olacaktır.

Eşya Hasarlarını Üstlenmezler

Evden eve nakliyat sürecinde zarar gören eşyalar için nakliyat firmasının hasarları üstlenmesini istiyorsanız oluşan hasarları ödemeyi yapmadan önce firma yetkililerine göstermeniz gerekmektedir. Çünkü nakliyat firmaları ödemeyi aldıktan ve eşyaları evinize taşıdıktan sonra hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu yüzden firma yetkilileri ile birlikte tüm eşyaları kontrol ettikten sonra ödemeyi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ek olarak, hasarlar için nakliyat firmalarından anlaştığınız ücretin yarısı ve daha fazlası gibi tahsilatlar beklemek anlamsız olacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız makul fiyatlar teklif ederseniz olumlu yanıt alabilirsiniz.

Ucuz İşçi Çalıştırmak İsterler

Nakliyat firmalarını birçoğu özelikle yaz döneminde çalıştıracak işi bulmakta çok zorlandığı için vasıfsız işçi çalıştırmaktadırlar. Bu yüzden nakliyat firmaları ile taşıma işlemlerinde görev yapacak çalışanların tecrübeleri konusunda da bilgi almanızı tavsiye ediyoruz. Eğer nakliyat firması yetkililerinden beklendiğiniz net cevapları alamıyorsanız farklı bir firma ile çalışmanızı öneriyoruz.

Bahşiş İstemekten Çekinmezler

Nakliyat sektöründe hizmet veren bazı firmalar taşınma işlemi tamamlandıktan sonra bahşiş talep edebilmektedir. Eğer taşınma sürecinden memnun kaldıysanız ve gönlünüzden bahşiş vermek geçti ise bahşiş verebilirsiniz, fakat bu kesinlikle bir zorunluluk değildir.

Eğer yukarıda belirttiğimiz maddelerin her biri ile tek tek uğraşmak istemiyorsanız ve profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız e kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunanAkyüz Nakliyat her zaman yanınızda! Tek yapmanız gereken internet sitesi ya da telefonlarımız üzerinden firmamıza ulaşmak olacaktır.

Akyüz Nakliyat ile Taşının!

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Akyüz Nakliyat, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve taşınma fırsatı sunuyor. Akyüz Nakliyat, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile taşıyan Akyüz Nakliyat, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Akyüz Nakliyat ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.

İnternet sitelerinde komisyonculuk yaparak 3. Firmalara aldıkları evden eve nakliyat işlerini satan firmalara da kesinlikle itibar etmemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde muhatap bulmanız ve yaşadığınız sıkıntılarda size bir çözüm önerisi getirmeyeceklerdir.

Moving freight is a tough task that needs experience and expertise

While, many companies choose to have its own fleet of trucks for moving freight and load, it can prove to be expensive as a whole for the company. This is because buying a fleet of trucks, maintaining it, hiring numerous staff for its smooth operation, having technicians available round the clock, getting approval and licenses, designing logistic routes, maintaining smooth process, meeting deadlines, and so on, can not only increase the operational costs of the company, but can also prove to be a burden in the long run.

Daha Fazla Oku

LİFTLİ ARAÇ İLE AĞIR EŞYALARINIZIN TAŞINMALARINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Ağır ve hacimli eşyalarınızın taşınmasında sadece  insan gücüne başvurmak hata olacaktır. Özellikle de ağır eşyalara zarar gelmemesi adına bu durumdan uzak durmak gerekir. Nitekim eşyalar insan gücüne fazla kalır. Ve de taşıma sırasında çarpma ya da düşürme meydana gelebilir. Bu gibi durumlar eşyaların zarar görmesine neden olur. Zararın liftli taşımacılık ile son bulması sağlanmıştır. Şöyle ki:

 • Araçlarda bulunan asansörler ile nakliye daha teknolojik hale gelmiştir.
 • İnsan gücü yerini son teknoloji makinelere bırakmıştır.
 • Özel materyaller sayesinde eşya güvenliği desteklenmiştir.

Örneğin en başta liftli yani asansörlü yapılar sayesinde eşyaların temin edilmesi kısa sürer. Bir de transpalet eşliğimde eşyaların araca yüklenmesi sağlanır. Hepsi aşamalı olacak şekilde devreye girer. Yani liftli taşımacılık son derece planlı ve programlı bir şekilde gerçekleşir. Bu durum nakliyenin hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına etki eder.

Liftli Araç Özellikleri Nelerdir?

Liftli taşımacılık için kamyon ya da kamyonet temin edilir. Bu aşamada taşınacak olan eşyaların özellikleri göz önünde bulundurulur. Örneğin hassasiyetleri ve ağırlıkları dikkate alınır. Buna bağlı olarak en doğru aracın tercih edilmesine özen gösterilir. Arkasından gelen özellikler:

-Liftler: Kamyon ile kamyonet arkasında liftli yapılar mevcut durumda. Yani asansör eklenmiştir. Özel materyallerden ve son teknolojiden faydalanılır. Bu şekilde bina yüksekliğine rağmen liftli araçlara eşyaların yüklenmesi kısa sürer.

-Transpalet: Liftlerin haricinde transpalette kullanılır. Bu sefer araca yükleme sırasında transpalet kullanılır. Yükleme esnasında da sorun yaşanması engellenir. Yine bu aşamada da insan gücüne gerek kalmaz. Tamamen son teknoloji ile eşya güvenliği maksimum seviyede tutuluyor.

Liftli Taşımacılık İçin Kullanılan Araçlar

Yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip olan araçlar liftli taşımacılık için tercih edilir. Temelde kamyonların ve kamyonetlerin bu özelliklere sahip olduğu açık durumda. Dayanıklı ve geniş kasalı olan araçlara eşyaların yüklenmesi sağlanır. Ağırlıkları ve ebatları dikkate alınarak eşyaların yüklenmesine özen gösterilir. Hatta bunun için:

 • Eşya denetimlerine dahi yer verilir.
 • Müşterilerin ifadelerine ve isteklerine göre harekete geçilir.

Tamamen müşteri memnuniyetini dikkate alarak hizmet vermekteyiz. Özellikle de eşyaların zarar görmemesi ve zamanında teslim edilmesi adına titiz davranmaktayız. Bunun için eşya güvenliğine yer verilir ve belirtilen tarihlerde nakliyenin gerçekleşmesi sağlanır. Şehir içi ya da şehir dışı olacak şekilde liftli taşımacılık faaliyetlerimiz aktif hale gelir. Yani adresin herhangi bir sorun teşkil etmediğini belirtmek gerek. Her türlü adrese teslimat gerçekleşir.

Liftli Nakliye Fiyatları

Diğer nakliye alanlarına nazaran riskin minimum seviyede olduğu açık durumda. Özellikle de eşyaların hasar görmemesi adına sık sık liftli araç kiralama göz önünde bulundurulur. Eşyalara göre kamyon ya da kamyonet kiralama dikkate alınır. Bu yolla son derece makul fiyatlardan taşınmanın gerçekleşmesi sağlanır. Çünkü liftli taşımacılık çoğu masrafın ortadan kalkmasına etki etmiştir.

Örnek vermek gerekirse taşıma için vinç kullanılmaz. Aynı şekilde forklife kiralamanız da gerekmez. Ekstra olan bu araçlar için herhangi bir ödeme yapılmaz. Yani liftli taşımanın son derece ekonomik fiyatlardan gerçekleşmesi sağlanır. Sadece nakliye ücreti temin edilir ve belirtilen gün içerisinde taşımanın gerçekleşmesine özen gösterilir. Böylece:

 • Vinç gibi ekstra araçlara gerek kalmadan taşınmaya geçilir.
 • Direk olarak liftli araçlardan nakliyenin tamamlanması sağlanır.

İnsan gücünün dahi minimum seviyede kalması maliyetleri düşürür. Kısacası liftli taşımacılık diğerlerine nazaran son derece ekonomiktir. Bu sayede bütçeden tasarruf ederek nakliye hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün.

Liftli Taşımacılık Hizmetleri Nelerdir?

Liftli lojistik hizmetlerinin gün geçtikçe artış gösterdiği açık durumda. Örneğin fuar malzemelerinin taşınması için sık sık liftli araçlar kiralanıyor. Kamyon ya da kamyonet eşliğinde taşımanın gerçekleşmesi sağlanıyor. Haricinde hastane malzemelerini taşımak isteyenler de liftli araçlardan çözümü bulunuyor. Kiralama neticesinde tüm ağır ve hassas eşyaların taşınması sağlanıyor. Bunların dışında:

 • Stand ile dekor eşyalarının taşınması için temin edilir.
 • Sahne sistemleri de ağır olduğu için liftli araçlara yüklenir.
 • Ofislerde bulunan elektronik eşyaların taşınması adına tercih edilir.

Ev, ofis ya da fuar gibi çeşitli alanlarda liftlik araçlardan nakliyeye geçilir. Mesela çelik kasalar veya bankamatikler için mutlaka liftli taşıma dikkate alınmalıdır. Çünkü bu tarz ağır eşyaların insan gücü ile taşınması mümkün olmaz. Olası taşınma faaliyetleri sırasında eşyaların hasar görmesi de kaçınılmaz olacaktır.

Güvenli Liftli Nakliye Hizmetleri

Liftli kamyon ile kamyonet eşliğinde her türlü eşyanın nakliyesine geçilir. Üstelik bu aşamada güvencelere yer verilir. Örneğin sigorta dahilinde lojistik hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün. En başta eşyalar üzerinden sigorta belirlenir ve anlaşma içerisinden bu durum ifade edilir. Tarafların imzasına göre anlaşma tamamlanır.

Sonuç olarak taşınma sırasında meydana gelen hasarlar dikkate alınır. Hasar gören eşyalar için ödeme gerçekleşir. Hasarın sigorta ödemesi dahilinde giderilmesine özen gösterilir. Bu durum eşya sahiplerinin gönül rahatlığı ile nakliyeye karar vermesine etki ediyor. Ve de planlanan gün içerisinde taşımanın gerçekleşmesi sağlanıyor.

Liftli Araçların Bakımı

Periyodik olacak şekilde araç bakımları gerçekleşir. Bu durum liftli araçlardan kaynaklı sorunların ortadan kalkmasına etki eder. Örneğin taşıma sırasında araçların arızalanması mümkün olmaz. Yine seyir halindeyken de araçlardan kaynaklı herhangi bir sorun yaşanmaz. Bunun için:

 • Belirtilen zamanlarda bakıma girmesi sağlanır.
 • Hijyen koşullarına uygun bir şekilde nakliyeye geçilir.
 • Standartlara uygun olan araçlardan lojistik hizmeti verilir.

Araçlar önceden belirttiğimiz gibi başta liftli yapılara sahiptir. Bir de transpalet ile iş gücü daha hafif hale gelmiştir. Özellikle de zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi bu yönde oluyor. Kısa sürede eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi sağlanır. Örneğin fuar düzenlemeleri için zaman son derece önemlidir. Herhangi bir aksaklık yaşamak istemeyenler de tercihini Acarsoy Nakliyat’tan yana yapıyor. Firmamız uzman kadrosu ile her türlü taşıma faaliyetlerini yerine getiriyor.

Liftli Taşımada Eşya Güvenliği

Eşyaların taşınma sırasında hasar görmesi mümkün değil. Çünkü bunun için özel metodlarımız mevcut. Mesela spanzet eşliğinde yüklerin güvenli hale gelmesi sağlanır. Yani kayışlar eşliğimde gerdirme gerçekleşir. Bu yolla eşyalar son derece güvenli bir şekilde taşınmaya uygun hale gelir. Ve de yol boyunca hasar görmesi engellenir. Şöyle ki:

-Yükleme: En baştan belirttiğimiz üzere liftli taşımacılık için vinç kiralamanız gerekmez. Direk olarak liftli yapılara sahip olan kamyon ya da kamyonet üzerinden harekete geçilir. Bu yolla eşyaların indirilmesi ve yüklenmesi uzun sürmez. Hatta devamında transpalet ile araca yüklenmesi sağlanır.

-Taşıma: Taşınmaya uygun hale gelen eşyalar ile harekete geçilir. Bunun için de kayışlardan spanzet uygulanır. Yani sağlam kayışlar sayesinde eşyalar güvenli hale gelir. Kayışlar gerdirilir ve eşyaların sabitlenmesi sağlanır.

Tüm bu aşamalar planlı bir şekilde gerçekleşir. Müşterilerin de aşamalara yönelik bilgi sahibi olmalarına özen gösterilir. Varsa özel istekleri dahi dikkate alınır ve lojistik hizmetlerine geçilir. Kısacası müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte, nakliyenin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına özen göstermekteyiz.

Why choose our warehousing service?

Our warehousing services are known nationwide to be one of the most reliable, safe and affordable, because we take pride in delivering the best of warehousing services, at the most reasonable prices. Our own warehouses, as well as our partner’s warehouses are located at strategic locations to ensure that there is no additional cost you need to bear during and before transport of freight.

Daha Fazla Oku

How outsourcing your logistic needs to us can prove to be cost-effective for you?

It is a known fact that having an in-house logistic department can enhance a company’s overall operational cost by a great margin, and this also affects the net profit and the benefits that the company wants to pass on to their clients. A smooth logistic operation is essential to the success of the company and the customer satisfaction it provides to its customers.

Daha Fazla Oku