GPRS ARAÇ TAKİP VE ARAÇLAR

Kuralların olmadığı ve rekabetin çok sert olduğu bir piyasada yaşıyoruz. Bugün çözüm ortağı olduğumuz birçok firma ile müşteri memnuniyetini her zaman ön plana çıkardık.

Sektörde birçok bilinçsiz firma olduğu için çeşitli mağduriyetler yaşanıyor, özellikle araçların varış noktalarına geç gitmesi, yasak yakıt alımından doğan araç arızaları, taşınan malzemelerin hasar görmesi ve bilinçsiz personel başlıca sorunlardan.

Bazı firmaların, bütçeleri düşük olduğu için bu tip firmalara tek seferliğine iş vermesi, kendileri açısından telafi edilemez mağduriyetler doğurmakla beraber, taşımacılık sektörünü de derinden etkiliyor.

Sektöründe öncü olma niteliğini sürekli koruyan firmamız, tüm taşımacılık alanlarında örnek bir performans sergiliyor.

İşin risklerini minimuma indirerek güvenliği ön planda tutan firmamızın hedefleri içinde

“21. yüzyılda Türkiye’nin en iyi taşıma hizmeti veren firması olmak” yer alıyor.

GPRS ARAÇ TAKİP VE ARAÇLAR

Firmamız her üç ayda bir bakım ve trafik kontrolü yapılan araç filosu ve  deneyimli personeliyle bugüne kadar 5 milyon kilometre yol kat etti.

Taşımacılık için kullandığımız araçların önemli bir bölümünde araç takip (GPRS) sistemi, kapalı kasa asansör (lift) bulunmaktadır ve özel otoparkımızda yer alıyor.

Küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan yeni bir araç filomuz var. Araçlarımızın tümü, kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalı.

Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşuyor,  tamamının SSK ve ferdi kaza sigortaları bulunuyor.

Gerektiği takdir de müşterilerimiz özel bir sistem ile sevk edilen malzemelerini adım adım takip edebilir.

Bu konuda siz sayın müşterilerimiz ile koordineli ilerliyoruz acil ulaşması gereken zamanlarda çift müşteri ile malzemelerinizi sevk ederek.

10 saatte Antalya ya veya 5 saatte Ankara ya transit acil sevkiyat yapabiliyoruz.

Sizleri Akyüz Nakliyat Ayrıcalığına davet ediyoruz. 

nakliyat.7 - GPRS ARAÇ TAKİP VE ARAÇLAR