AKYÜZ NAKLİYAT

Akyüz Nakliyat 1957 yılında Akyüz Kardeşler Kolektif Şirketi olarak Remzi Akyüz tarafından Taksim’de kuruldu.

Şirketimiz ilk olarak parça eşya, yazlık, sinema dekorları taşıdı. Telefonla nakliyecilik sistemini ilk kullanan firmayız.

1993 yılına gelindiğinde, ünvanımızı Akyüz Tur Nakliyat Ltd. Şti. olarak değiştirdik ve sayısız kurumsal firmanın çözüm ortağı olduk.

Günümüzde ise ağabeylerim Bülent Akyüz ve Ahmet Ali Akyüz ile birlikte teknolojiye ve yeniliklere açık olarak daha kaliteli hizmeti verebilmenin yarışındayız.  

Akyüz Tur Nakliyat, büyük taşıma filosu ve yarım asırlık tartışmasız tecrübesiyle sektörde büyük mesafeler kat etti ve bugün sektörün lider çözüm ortaklığını yürütüyor.

Kusursuz Nakliyenin Profesyonel Yolu

Kuralların olmadığı ve rekabetin çok sert olduğu bir piyasada yaşıyoruz. Bugün çözüm ortağı olduğumuz birçok firma ile müşteri memnuniyetini her zaman ön plana çıkardık.

Sektörde birçok bilinçsiz firma olduğu için çeşitli mağduriyetler yaşanıyor, özellikle araçların varış noktalarına geç gitmesi, yasak yakıt alımından doğan araç arızaları,

taşınan malzemelerin hasar görmesi ve bilinçsiz personel başlıca sorunlardan.

AKYÜZ NAKLİYAT

Bazı firmaların, bütçeleri düşük olduğu için bu tip firmalara tek seferliğine iş vermesi, kendileri açısından telafi edilemez mağduriyetler doğurmakla beraber, taşımacılık sektörünü de derinden etkiliyor.

Sektöründe öncü olma niteliğini sürekli koruyan Akyüz Nakliyat, tüm taşımacılık alanlarında örnek bir performans sergiliyor.

İşin risklerini minimuma indirerek güvenliği ön planda tutan firmamızın hedefleri içinde

“21. yüzyılda Türkiye’nin en iyi taşıma hizmeti veren firması olmak” yer alıyor.

Firmamız her üç ayda bir bakım ve trafik kontrolü yapılan araç filosu ve deneyimli personeliyle bugüne kadar 5 milyon kilometre yol kat etti.

Taşımacılık için kullandığımız araçların önemli bir bölümünde araç takip (GPRS) sistemi, kapalı kasa asansör (lift) bulunmaktadır ve özel otoparkımızda yer alıyor.

Küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan yeni bir araç filomuz var. Araçlarımızın tümü, kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalı.

Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşuyor, tamamının SSK ve ferdi kaza sigortaları bulunuyor.

Bir Yorum Yazın