KURUMSAL TAŞIMA

KURUMSAL TAŞINMALARDA ZAMANINDA VE SORUNSUZ TAŞINMA İÇİN AKYÜZ NAKLİYAT

Kurumsal Taşıma ve Fabrika Taşımacılığı

Kurumsal taşıma ve Fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşınması sunuyoruz. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü özel ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür.

Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır

Günümüzde banka taşımacılığı,   teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen,  yenilikçi  bir anlayış üzerine kuruludur.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT olarak  bizler  çalışanlarımıza ve ortak çözümlerimize güveniyoruz. Biz aynı anda,  aynı noktada, aynı hedefe doğru yol alıyoruz. Her şeyden önce  biz birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.

Kurumsal Taşıma Banka Taşımacılığı

Banka taşıma hizmetinizi güven ile bizlere teslim edebilirsiniz. Deneyimli uzman kadromuz ile size en kaliteli  hizmeti vermekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Şirketimiz banka taşımacılığın da   Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarından biridir.

Banka,  taşımacılığın da ilk olarak uzman ekibimiz yerinde incelemeler  yapar. Sonrasında çıkarttığı raporlara göre nakliyenin yapılacağı  zamanı belirler. Her iki tarafında anlaşması durumunda sözleşme yapılır ve nakliye işlemleri  başlatılır.   Türkiye’nin  lider banka kuruluşlarına  hizmet veren İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT, alanında en  iyi bankalara hizmet vermekten onur duymaktadır. İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT sizlere banka  taşımacılığın da güven sağlamaktadır. Büyük banka kuruluşlarının sorularına cevap  olarak titiz ve güvenilir hizmeti kendimize ilke ediniyor ve bu anlamda hizmet vermeye de  aynı titizlik ile devam ediyoruz.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT, alanında her konuda olduğu  gibi   banka taşımacılığı  alanında da  öncü bir firmadır. Banka taşıma  fiyatları ve konuyla ilgili daha geniş kapsamlı bilgi edinmek istiyor iseniz  lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Bankacılık sektöründe ,  yer değiştirmenin ciddi bir sorun olduğu bir gerçektir.Bankanızı en kısa sürede ve sorunsuz  olarak taşıyoruz.

Büro Eşyası Taşımacılığı

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Eğer anlaşılırsa İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT’ ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kâğıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT’ ın formen’ i ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

Kurumsal Taşıma Hastane Taşımacılığı

Hastane taşıma hizmeti verilirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus malzemelerin temiz kalmasıdır. Bu nedenle hastane eşyaları özel ambalajlama ve paketleme yapılarak taşınmaktadır. Hastane ekipmanları paketleme konusunda uzman elemanlarımız tarafından havalı poşetlerle sarılarak nakil edilmektedir. Ayrıca hastane gibi büyük mekanların taşınmasında, eksperlerimiz önceden taşınılacak eşyaları görerek bir ön rapor hazırlamaktadır. Bu rapor dahilinde hazırlanan yükleme planlarınız ile eşyalarınız zarar görmekten nakil edilmektedir.

Özellikle kurumsal işletmelerin taşınmasında birçok referansa sahip olan firmamız ile taşıyacağınız malzeme ve ekipmanlarınız yeni yerlerine sorunsuz şekilde ulaşacaktır. Önceden taşınacak eşyalar hakkında rapor hazırlayan eksperlerimiz taşıma bütçe planını da hazırlayarak sizlere sunmaktadır.

Hastane taşıma hizmetinde sigortalı taşımacılık ve asansörlü nakliyat hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın