LOJİSTİK SEKTÖRÜN`DE DİKKAT

Lojistik

Lojistik Kuralların olmadığı ve rekabetin çok sert olduğu bir piyasada yaşıyoruz. Bugün çözüm ortağı olduğumuz birçok firma ile müşteri memnuniyetini her zaman ön plana çıkardık.

Sektörde birçok bilinçsiz firma olduğu için çeşitli mağduriyetler yaşanıyor, özellikle araçların varış noktalarına geç gitmesi,

yasak yakıt alımından doğan araç arızaları, taşınan malzemelerin hasar görmesi ve bilinçsiz personel başlıca sorunlardan.

Bazı firmaların, bütçeleri düşük olduğu için bu tip firmalara tek seferliğine iş vermesi,

kendileri açısından telafi edilemez mağduriyetler doğurmakla beraber, taşımacılık sektörünü de derinden etkiliyor.

Lojistik Hızlı, yenilikçi, teknolojiyi en üst sınırda kullanarak sorunsuz bir etkinlik için bizi tercih edebilirler.  

Bizim reklamımız her zaman referanslarımız olmuştur. Müşterilerimiz Akyüz Nakliyat a mail attıktan sonra artık nakliye kısmını düşünmüyorlar.

Biliyorlar ki bize adres ve detayları verdikten sonra işi tertemiz bitirip, başka yapabileceğimiz bir şey var mı diye en kısa zamanda kendilerine telefon gelecektir.

Hal böyle olunca Akyüz Nakliyat ile çalışmak kaçınılmaz oluyor.

Lojistik Tüm değişimleri yaparken bir yandan da şirketlerin sadece bugün için kurulmadığı, bu yıl için çalışmadığı ve sonsuza kadar kalıcı olmaları bilinciyle uzun dönemli planlarımızı yaptık.

Bu plan çerçevesinde Vizyonumuzu; hizmet kalitesinde ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak , Türk pazarına entegre lojistik hizmeti veren kuruluşlar içinde, en ön sırada yer almak olarak tesbit ettik.

İçinde en büyük, en karlı gibi kavramlar barındırmayan vizyonumuzun en kaliteli ve en geniş yelpazeli hizmeti veren bir yapıya ulaşarak büyüyeceğine ve yarattığımız farklılıkla en karlı şirketler arasına gireceğine inandık. 

Bizi müşterilerimize entegre lojistik hizmetleri vererek , yüklendikleri işleri onların adına daha hızlı ,

ekonomik ve kaliteli olarak yerine getirip , katma değer yaratmak olan misyonumuza götürdü. Bu misyonumuzu yerine getirirken de değerlerimizi yani, Akyüz Nakliyat’a duyulan güven ,

Müşteri mutluluğuna dönük çözüm üretimi , Ortak Hedefe ulaştıracak ekip çalışması , Sonuç almaya yönelik araştırmalar ,

Kazanç paylaşımı ilkesi , Sürekli gelişime açık yönetim anlayışı olan, işimizi bile kaybetsek ödün vermeyeceğimiz temel inançlarımızı koruyacağımıza söz verdik.

www.akyuztur. com Lojistik markasıdır.

Bir Yorum Yazın