Platinum Taşımacılık

Platinum taşımacılık

Platinum taşımacılık seçeneğinizde tamamen kişiye özel istekleri doğrultusunda taşıma programı hazırlanmaktadır ve sizlerin belirleyeceği zaman aralıklarında taşınma programı gerçekleşir. Bu üst düzey hizmeti Türkiye de sadece Akyüz Nakliyat vermektedir.

Taşıma işlemi evinizin yoğunluğu ve yapılacak işlemlerin kapsamında 1-4 gün arasında taşınır.

Mutfak ve kırılacak eşyalarınızın eldivenli elemanlarımız tarafından beyaz kağıtlar ile paketlenmesi ve daha önce hiç kullanılmamış kolilere konularak taşınmaktadır.

Giyisileriniz ütüsü bile bozulmadan sıfır taşıma gardroplarında özel olarak taşınmaktadır.

Eşyalarınızın paketlenmesi yine daha önceki müşterilere kullanılmayan Avrupa dan özel getirttiğimiz  ambalaj malzemeleri ile paketlenip ve taşınmaktadır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda çok özel eşyaları için özel kasalama sistemi kullanılmaktadır.

Avizeleriniz sökülüp yeni evinizde yerli yerince takılmaktadır.

Duvara asılmasını istediğiniz ayna tablo vb malzemeleriniz istediğiniz şekilde duvara montesi sağlanmaktadır.

Siz saygıdeğer müşterilerimizin üst düzey taşıma programında tüm isteklerine uyum sağlayabiliriz.

Taşıyıcı personllerimiz kendi alanlarında profesyonel nazik ve istediklerinizden fazlasını yapacaktırlar.

Taşıma programı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel program hazırlanıp taşınma programına göre sürdürülür.

Kusursuz Bir Nakliye için Taklit edilemez tecrübesi ile Akyüz Nakliyat

Taşınma kendi içerisinde aşamalara ayrılan bir süreçtir. Taşınma süreci içerisinde yer alan her bir aşamanın başarılı şekilde yönetilmesi için taşınma öncesinde iyi bir planlama yapılmış, olası sorunlara karşı önlem alınmış olması gerekmektedir. Planlamanın iyi bir şekilde yapılması, ardından başarılı şekilde uygulanması ise sadece ve sadece yeterli deneyim ile mümkündür.

Akyüz Nakliyat yarım asrı aşkın deneyimi ile evden eve nakliyat sektöründe öncü, Türkiye’nin en köklü nakliyat şirketlerinden biridir. Taşınma sürecinin birinci aşaması bizimle iletişime geçtiğiniz ilk anda başlar. Uzmanlarımız taşınacak eşyaların miktarını, cinsini vasfını; taşımasının yapılacağı ev veya ofisin konumu ve bina özelliklerini değerlendirmek üzere uygun bir tarih ve saat belirler.

Uzmanlarımız daha sonra, mesafeyi ve sağlanacak hizmetin ayrıntılarını belirleyip diğer tüm detayları sizinle teyitleştikten sonra fiyatlandırmayı yapar. Taşımanın yapılacağı uygun tarih ve saati belirlenir. Kararlaştırılan taşıma gün ve saatinde kamyon ve ekibimiz taşıma için gereken tüm donanımla birlikte gelir ve eşyalarınızı özenle kamyona yükler.

Dilerseniz ambalaj ekibimiz mobilya, sanat eseri, teknik ekipman, antika, piyano, kasa vb. eşyaların hazırlığını taşınmadan bir gün önce gerçekleştirir. Büyük eşyalar yeni ev veya ofisinize istediğiniz şekilde ekibimiz tarafından yerleştirilir.

Kusursuz ve güvenli bir taşıma için Akyüz Nakliyat

Bir Yorum Yazın