Depo ve antrepolarında müşterilerine gümrüklü ve gümrüksüz depolama, paketleme ve Dağıtım hizmetleri vermektedir.

AKYÜZ NAKLİYAT olarak müşterilerimize, modern sistemlerle donatılmış depolarımızda barındırmak üzere eşyalarını güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz.

Her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortası ve 24 saat güvenlikli koruma ve kamera sistemi ile donatılmış  depomuz siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir.

Depolama konusunda, eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey, teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması. Eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uygun olması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır.

Depolanan malzemeler AKYÜZ NAKLİYAT güvencesi altında olsa da oluşabilecek hasarlara karşı (Deprem, Sel vs.) sigortalanmaktadır.

AKYÜZ NAKLİYAT, müşterilerine geniş hizmet servisi ile tüm sorunlarını çözmek için bu sektörde yer almaktadır.

Ev eşya depolama firması olarak tamamen memnun kalacağınız bir hizmetin kapılarını sizlere açıyoruz. Depolama işlemlerinde kalitemiz, güvencemiz ve en iyi fiyatlarımız tamamen memnun kalmanızı sağlar. Siz de iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

  • Ev Eşya Depolama Hizmeti Talebi

Akyüz Nakliyat Eşya depolaması işlemlerinin gerçekleşmesi için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Anında kurulacak olan bağlantı ile siz de istediğiniz zaman depolama konusunda hizmetten faydalanın. Merak ettiğiniz soruların yanıtını da veriyoruz. Anında hizmet alabilirsiniz.

  • Ev Eşya Depolama Hizmet Fiyatları

Ev eşya depolaması konusunda belirlenmiş olan fiyatlarımız son derece uygundur. Ekonomik ödemeler ile olacak fiyatlar sayesinde, tamamen memnun kalacaksınız. Hem kaliteli bir hizmet hem de uygun olan ödemelerde fiyatlar sayesinde sorun yaşamadan hizmetten faydalanacaksınız. Uygun ve ekonomik ödemeleri değerlendirip hizmetten faydalanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyata Dair Sorular

Eşya depolaması hizmetinde diğer firmalardan farkınız nedir?

  • Eşya depolaması hizmetimiz tamamen kaliteli malzemeler ile olur.
  • Eşya depolaması kutularımızda en kaliteli malzemeleri kullanırız.
  • Taleplerinizi zamanında gerçekleştiririz.
  • Her aşamada deneyimli kadromuz ile hizmet veririz.

Ev Eşya Depolaması Hizmet Kalitesi

Hizmet kalitemiz, ekibimizin deneyimi ve son teknoloji eşya depolaması seçenekleri ile gösterilir. Kalitemizi kanıtlamış olmak son derece önemli olduğundan, kaliteden ödün vermeden gerekli taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Memnun kalacağınız bir hizmet sunuyoruz.

Ev Eşya Depolaması Fiyatları indirimli Oluyor mu?

Zaman zaman uygulanan indirimlerimiz oluyor. Takip etmeniz halinde, depolama konusunda tam anlamıyla uygun ödemeleri değerlendirebilirsiniz. Ev eşya depolaması firması olarak en iyi hizmeti sunmak için hem kalite hem de en iyi fiyattan hizmet vermeyi kriterimiz haline getirdik.

 

depo 300x200 - Depolama