Fuar Stant Taşımacılığı ve Nakilyesi Hizmetleri

Fuar stant Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için.

Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, özel sergiler, kongreler, toplantılar ve konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Ekol; katılımcı firmalar, stand imalatçıları, fuar ve sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Fuar Lojistiğinin Her Adımında Kurulumdan Söküme kadar  Hizmet

Akyüz Nakliyat, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta,  depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme,   prosedürleri de dahil stant teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Ağır fuar malzemeleriniz için araçlarımızın tamamı liftli, araç kasaları mobilya yüklemeye uygun ve kapalı fiber kasadır.

Akyüz’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Müşteri odaklı organizasyon yapısıyla entegre lojistik hizmeti sunan Akyüz; sahip olduğu filosu, yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, yüksek hizmet kalitesi, Türkiye çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Sizi sadece “satış odaklı” kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun, tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Fuar Lojistiği çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür. bu konuda da  7/24 destek sağlıyoruz

 

İster sanat eserlerini veya büyük makineleri sergiliyor olun ister bir ticaret fuarındaki bir standı düzenliyor olun.

Sergilenen eserleri, stantlarınızı ve promosyon ürünlerinizi nereye olursa olsun zamanında taşıma konusunda AKYÜZ NAKLİYAT 'a güvenebilirsiniz.

Ticaret fuarları ve etkinlikleri hizmetlerine bağlı olarak geliştirdiğimiz geniş portföyümüz, biz taşınmanıza özen gösterirken size de konuklarınıza ve müşterilerinize daha fazla zaman ayırma olanağı tanır.

Firmamız tüm gereksinimlerinizi karşılayacak uzman kadroya sahiptir. Yurdun her bölgesinde profesyonel elemanlarımız organizasyon merkezlerindeki lojistik gereksinimlerinize en iyi biçimde kusursuz hizmet sunar.

Organizasyon  veya etkinlik öncesinde veya sonrasında tüm lojistik talepleriniz için size özel çözümler geliştirilmiştir. Nakliye yöntemi tercihinizi istediğiniz yönde kullanabilirsiniz. Taşımacılık formalitelerini firmamız üstlenir.

fuar.1 300x169 - Fuar Stant Taşımacılığı fuar.2 300x169 - Fuar Stant Taşımacılığı