KİRALIK LİFTLİ KAMYON KİRALAMA

Kiralık Liftli Kamyon

  • Akyüz Nakliyat ın hizmetlerinden birisi olan Kiralık liftli kamyon kiralama hizmetimiz ile de siz sayın müşterilerimizin emrindeyiz.

kiralık Lifli kamyon kiralama sizler için fazla personel çalıştırma ihtiyacını düşürerek bütçenize katkı sağlar ve malzemelerinizin hasarsız ve hızlı yüklenmesine olanak tanır. dilerseniz araçlarımızda transpalet bulundurarak malzemelerinizin taşınmasında kolaylık sağlıyoruz lütfen bunu ek olarak müşteri temsilcimize bildiriniz.

Akyüz Nakliyat gelişen ve büyüyen ülkemizde kamyon kiralama, vip taşıma, forklift ve lojistik destek konularında öncelikle İstanbul ve Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Firmamız kiralama işlemlerinde ister günlük, ister aylık isterseniz de yıllık olarak seçenekler sunmaktadır. Gerekli konularda anlaşmalar sağlandığı taktirde aynı gün işlemler yapılabilir.

Araçlarımızın tamamı kapalı kasalı hidrolik kapaklı ( Liftli )dır.Muhtelif tonajlarda kiralık kamyon kamyonetlerimiz vardır.

Sağladığı hizmeti koşulsuz güven ve kalite anlayışı ile müşterilerine kiralık kamyon hizmeti sunar.

Her konuda uzman olan ve müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız sizlere gerekli konularda destek sağlamaktadır.

Seferlik ihtiyaçlarınızda da bizden bir nakliye firması olarak faydalanabiliriz. yani tek seferlikte olsa kiralık liftli kamyon kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ağır taşınmasında zorluk çektiğiniz malzemelerinizi ve paletli malzemelerinizi liftli kamyonlar sayesinde forklift kullanmadan transpalet ile kolayca araca yükleme yapılabilir.

Paletli Yükleriniz, Cihazlarınız, ATM Bankamatik, Çelik Para Kasaları, Güç Kaynakları UPS, Tekstil Makineleri, Hastane Malzemeleri, Ses Işık Sahne Sistemleri, Catering Hizmetleri, Kongre Taşımacılığı, Dekor & Stand Taşımacılığı, Deniz Motor Taşımacılığı, Piyano Taşımacılığı, Fuar Taşıma, Valiz Taşımacılığı, Lojistik Destek, Depo Hizmetleri, Ofis ve Büro Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Parsiyel Taşıma, Tıbbi Cihaz Taşıma.

Araçlarımızı günlük haftalık ayık olarak ta kiralayabilirsiniz.

Araçların tümü kendi öz malımızdır. ve her türlü ferdi kaza sigortası kapsamındadır.

Akyüz Nakliyat Acil olarak araç isteklerinize de anında cevap verebilecek düzeydedir. Bu konuda çekinmeden 7/24 iletişim bölümüzde ki cep numaralarından bizlere ulaşım saylayabilirsiniz.

 

kiralama 300x225 - Kiralık Liftli Kamyon Kiralama
kiralama.1 300x225 - Kiralık Liftli Kamyon Kiralama
sahne 1 300x169 - Kiralık Liftli Kamyon Kiralama