Kongre Taşımacılığı

Kongre Taşımacılığı  zaman çok önemlidir. Taşıma esnasında oluşabilecek ve Kongre'nin ertelenmesi yada iptali gibi durumlara mahal vermemek için firmamız minimum hatayla çalışmaktadır. Organizasyon malzemeleri alınacağı yerden özenle alındıktan sonra, Organizasyon yerinde stant malzemelerinin kurulumu dikkatle yapılır. Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere Organizasyonda sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. AKYÜZ NAKLİYAT; bünyesinde bulunan eğitimli, tecrübeli ve uzman kadrosu ile güvenle hizmet vermektedir. Amacımız bu konuda en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunabilmektir.

Belirlediğiniz gün ve saatte belirlediğiniz adreslerden belirlediğiniz malzemeler zimmetlenerek alınır ve kongre alanında turizm acentesi ile temasa geçilerek organizasyonun gerektirdiği şartlarda sizi temsil ettiğimizin farkındalığı ile planladığınız şekilde kurulum ve malzemelerinizin taşınma işlemi gerçekleştirilir. Kurulum bittiğinde sizden onay alınarak ve gelişmeler rapor edilerek turizm acentesine yada sorumlu görevliye imza karşılığı teslim edilir. Aynı şekilde organizasyon bitiminde yine sizden onay alınarak bildirdiğiniz saat ve günde toplama işlemi başlar ve kurulumdan önceki şekline getirilen stand ve listesi yapılan kalan malzemeleriniz belirlediğiniz adrese zimmet karşılığı teslim edilir.

AKYÜZ NAKLİYAT; şehir içi ve şehir dışı tüm fuar ve kongre organizasyonlarında eğitimli, tecrübeli ve uzman kadrosu ile yanınızda yer alarak, iş motivasyonunuza ortak olma bilinci ile hizmeti hedefler.

Kurulum bittiğinde müşteriden onay alınarak ve gelişmeler rapor edilerek turizm acentesine ya da sorumlu görevliye imza karşılığı teslim edilir. Aynı şekilde organizasyon bitiminde yine müşteriden onay alınarak, bize bildirilen saat ve günde toplama işlemi başlar ve kurulumdan önceki şekline getirilen kalan malzemeler belirlenen adrese zimmet karşılığı teslim edilir.

Akyüz Nakliyat; şehir içi ve şehir dışı tüm fuar ve kongre organizasyonlarında eğitimli, tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterisinin yanında yer alarak, iş motivasyonunda ortak olma bilinci ile hizmeti hedefler.

kongre 300x200 - Kongre Taşımacılığıkon2 300x150 - Kongre Taşımacılığı