Sahne Ve Dekor

Sahne ve dekor taşımacılığı, tiyatro, film, dizi, sahne, festival görsel sahne dekorların taşınması, artık Akyüz Nakliyat güvencesi ile taşınmaktadır.

Dekor taşımacılığı konusunda sizleri AKYÜZ  NAKLİYAT kalitesi ve gücünü kullanmaya davet ediyoruz.

Dekor taşımacılığı hizmetimiz ile, taşınmasını istediğiniz dekorunuzu teslim alıyoruz. Dilerseniz kullanmak istediğiniz dekorunuz için montaj ve de montaj hizmet desteği sağlıyoruz.

Sahne ekipmanlarının paketlenmesi, istiflenmesi, nakliyesi kapalı kasa liftli kamyonlar ile şehir içi şehirler arası nakliyesi, uzman ve tecrübeli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Film seti malzemeleri, dekor gereçleri, kostümler, araç lojistik desteği Akyüz nakliyat tarafından sorunsuz bir şekilde  gerçekleştirilir.

Profesyonel Ekiple Sahne Dekor ve  Tiyatro Taşımacılığı

Tiyatro, konser, film çekimi gibi sahneye, dekora ihtiyaç duyulan organizasyonlarda zamana karşı bir yarış vardır. Çünkü her şey aylar, günler öncesinden hazırlanmış, duyurular yapılmış, bilet satışları gerçekleştirilmiş, saatler öncesinden izleyiciler salonlara, etkinlik alanlarına alınmıştır. Bu yüzden de dekor sahne tiyatro taşımacılığı aynı hassasiyetle yapılmalı, zaman kaybı hiçbir şekilde olmamalıdır. Bunun taşıma yapacak ekibin yolları bilmesi, sorun yaratan değil; çözüm üreten olması gerekir. Firmamız dekor sahne tiyatro taşımacılığı yaparken uzun zamandır aynı ekiple çalışmakta, ekibimiz birbiriyle son derece uyumlu çalışan kişilerden oluşmaktadır. Her şeyi önceden planlayan kadromuz, bütün olumsuzlukları göz önünde bulundurarak söz verilen zamanda söz verilen yerde olmakta, bunun için azami çaba sarf etmektedir.

Modern Araçlarla Dekor Sahne Tiyatro Taşımacılığı

Dekor sahne tiyatro Taşımacılığı yapılırken en önemli detaylardan birisi paketleme ve uygun araç seçimidir. Çünkü bu tür etkinliklerin dekorları, sahne parçaları son derece hassas parçalardan oluşur. Taşınmadan önce özel ambalaj malzemeleri seçilmeli, bunlara başarıyla yerleştirilerek yolculuk sırasında hiçbir zarar görmemesi sağlanmalıdır. Aynı şekilde araçların da kapalı kasa, geniş, gerekirse askı sistemlerine sahip olması gerekir. Firmamız her biri farklı segmentlerde, özel donanımlı, en yeni teknolojilere sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Araçlarımız arasından ihtiyacı en doğru şekilde karşılayacak olan tahsis edilmektedir.

 

sahne 2 300x224 - Sahne Ve Dekorsahne 1 300x169 - Sahne Ve Dekor