Led Ekran ve Ses ışık Taşımacılığı

Led ekran ve Ses ışık  taşımacılığı elektronik cihaz taşımacılığında da lider kuruluştur. Tecrübeli kadrosu, kapalı çelik kasalı ve taşınmayı şimdi daha kolay kılan hidrolik kapaklı araçlarıyla turne, organizasyon, turizm ve hassas elektronik malzeme taşımacılığında da siz sayın müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü çözüm ortaklıklarına hazırdır.

AKYÜZ NAKLİYAT, tüm iş ihtiyaçlarınızda ve hatta dönemsel ihtiyaçlarınızda zamanında taşımacılık teslimat ve esneklik imkânları sunmaktadır. Bu hizmetlerimizde sıcaklık kontrolü, yüksek hacim kapasitesi, hafta sonu taşıma ve diğer avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik standart taşıma hizmeti, kalite ve güvenilirlik, şehir içi, şehirlerarası genelinde hizmet ağı ve esneklik sunmaktadır.

Organizasyonlarınızda kullandığınız tüm elektronik cihazları, ses sistemleri ve ışık cihazlarınızı liftli(asansörlü) kapalı kasa araçlarımız ile istediğiniz noktadan dilediğiniz noktaya özenle ve belirtilen en kısa süre içerisinde taşıyoruz. Mevcut Liftli (asansörlü) araçlarımız ile size zaman kazandırıyor ve ayrıca sizi ek maliyetlerden kurtarıyoruz.

Akyüz Nakliyat tam donanımlı hidrolik kapaklı  liftli (asansörlü) araçlarımız ile elektronik cihaz, ses ışık sistemlerin taşınmasında daha kolay bir hale getirilmiştir. Organizasyon, turizm, konser, parti ve diğer organizasyonlar için Akyüz Nakliyat şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapmaktadır.

Gerek turneler gerekse konser malzemeleri için öncü kurumsal taşıma firmalarından birisiyiz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim tecrübemiz ile sizlerin çözüm ortağı olmaktayız. Bir çok reklam, tanıtım ve partilerin sahne ses ışık malzemelerin taşımacılığını yapan firmamız her zamanki gibi lider olmaktadır.

Firmamız her üç ayda bir bakım ve trafik kontrolü yapılan araç filosu ve  deneyimli personeliyle bugüne kadar 5 milyon kilometre yol kat etti. Taşımacılık için kullandığımız araçların önemli bir bölümünde araç takip (GPRS) sistemi, kapalı kasa asansör (lift) bulunmaktadır ve özel otoparkımızda yer alıyor. Küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan yeni bir araç filomuz var.

Araçlarımızın tümü, kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalı. Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşuyor,  tamamının SSK ve ferdi kaza sigortaları bulunuyor.

Araçlarımızın tüm liftli hidrolik kapaklıdır. ağır case ve malzemerinizin taşınmasını kolaylaştırmaktadır..

ledkonser 300x200 - Led Ses Işık Taşımacılığı