Medikal Ve Tıbbi Cihaz Taşımacılığı

Medikal Ve Tıbbi Cihaz Taşımacılığı

Taşımacılık medikal ve cerrahi malzemeler, tıbbi cihazlar. Ekipmanlar ve sağlık sektörünün Kullandığı Ürünler  için ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin hassas bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sağlık personellerinin  kullanmış olduğu tıbbi cihazlar.

Müşterilerimizin tıbbi ve medikal taşıma konusundaki ihtiyaçlarına cevap verir ve en uygun önerileri sunarak gereken hassasiyetle ihtiyaçlara çözümler getiririz. Örneğin teslimat süreleri, taşıma gereksinimleri gibi. Medikal ve tıbbi cihazların lojistiği için Özel Olarak yaptırılmış kasalarımız ve  Hidrolik Kapaklı Araçları İle En Hassas Cihazlarda Bile Maksimum Güvenlikli Taşıma Gerçekleştirmektedir. Hastaneneler Arası Sevkiyatı Yapılacak Olan Cihazların Gerekli Olan Ambalajlarını Profesyonel Ekibi İle Yapan Firmamız Kusursuz  Sevkiyat  Yapmaktadır. Akyüz Nakliyat Medikal ve tıbbi cihaz Lojistiği, sağlık sektöründe medikal cihaz ve ilaçların taşınmasına yönelik uzmanlık ve hassasiyet gerektiren  bir taşımacılık sistemidir.

Akyüz Nakliyat, Mesleğin en hassas ve hijyen odaklı taşımacılığı olan medikal ve tıbbi cihaz taşımacılığında da adından sıkça söz ettirmektedir. Medikal, tıbbi cihazlar, sağlık ürünleri, cerrahi ekipmanlar, sağlık sektörünün temel ihtiyaç malzemeleri, insan sağlığının tesisi için öncelik arz etmektedir. Medikal, tıbbi cihazlar ve cerrahi ekipmanların taşınması için oluşturduğumuz özel taşıma kasalarımız, taşınacak cihaz ve ekipmanların özel durumlarına göre tasarladığımız opsiyonlu araçlarımız, ısı ve sıcaklık derecesi korunmuş hidrolik kapaklı kamyonlarımız.ve her ay düzenli olarak kontrolleri yapılan, hijyen kurallarına uyan, özel donanımlı personellerimiz ile sağlık sektörü taşımacılığında da farkındalık oluşturuyor ve kusursuz bir şekilde şehir içi ve şehirler arası sevkiyat yapıyoruz. Bunun yanı sıra Akyüz nakliyat olarak ilaç yapımında kullanılacak hammadde, tedavi amaçlı üretilen ilaç, kozmetik ve bakım ürünleri taşımacılığını da gerçekleştiriyoruz.

 

mr 300x200 - Medikal Ve Tıbbi Cihaz Taşımacılığı