Valiz ve Turizm Taşımacılığı

Valiz taşımacılığı da yapan şirketimiz adresten adrese teslim hizmetleri ile güvenilir hizmet vermektedir.

Bilindiği gibi hava yolu şirketleri uçuş yapılan ülkeye bağlı olarak belli bir kilo hakkı tanımaktadır.

Bu kapsamda İstanbul başta olmak üzere çeşitli oteller, turizm acenteleri ve rehberleri ile anlaşmamız bulunmakta ve bizleri tercih etmektedirler.

Yurt dışından gelen özel misafirleriniz olduğunda firmamızdan valiz taşımacılığı için destek alabilirsiniz.

Havaalanından istediğiniz noktaya özenle çanta ve valizlerinizin nakliyesi yapılmaktadır.

Otel taşıma hizmetlerine önem veren firmamız özellikle İstanbul'da bulunan oteller ile yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde taşımacılık hizmetlerini firmamız tarafından almaktadırlar.

Dünyanın en büyük cruise gemileri Türkiye’ye geldiğinde farklı alanlarda hizmetlerimizden yararlanıyor.

Turizm taşımacılığında güvenceniz ve hassasiyet ön planda tutulup Karaköy Liman-Oteller-Havalimanı arası seferler zamanında ve güvenle nakledilmektedir.

Tüm müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Tüm müşterilerimizin eşyaları Akyüz Nakliyat tarafından garanti altına alınmaktadır. Herhangi bir eşyada meydana gelebilecek maddi hasar firmamız tarafından eşya sahibine tahsis edilmektedir.

Akyüz Nakliyat olarak limandan ve hava alanından alınan yolcu valizleri veya değerli eşyalarını kendi eşyamız gibi hassasiyetle taşırız. Eşyalarınız kaybolmadan, herhangi bir hasar gelmeden ve olması gereken zamanda olması gereken yerde olacağından şüpheniz olmasın çünkü bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.

Kaliteli ve güvenilir ekibi ile sayısız başarılara imza atan şirketimiz; 1990 yılından itibaren yabancı ülkelerden gelen bavulların Türkiye içinde genel dağıtımını gerçekleştirmektedir. Bu konuda yeterli donanıma sahip olan firmamız; özellikle İstanbul’un tüm ilçelerinde bu hizmeti başarılı bir şekilde organize etmektedir.

Yıllarını nakliyat sektörüne adayan firmamız, profesyonel kadrosu, geniş araç filosu  ile Turizm taşımacılığı hizmetlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir..

AKYÜZ NAKLİYAT, turizm taşımacılığında güvenceniz ve hassasiyeti ön planda tutarak her türlü müşteri karşılama, otele yerleştirme ve gerekli araç ve elemanlarla zamanında valiz taşımacılığında güvenli hizmet vermektedir.

 

valiz 300x200 - Turizm & Valiz Taşımacılığıvaliz.1 300x205 - Turizm & Valiz Taşımacılığı